sandia

sandia
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 27% The Man Without a Face (1993) - Rated 19 Oct 2017
75 46% The People Under the Stairs (1991) - Rated 19 Oct 2017
80 53% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 19 Oct 2017
60 27% One Hour Photo (2002) - Rated 19 Oct 2017
70 40% My Cousin Vinny (1992) - Rated 19 Oct 2017
75 46% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 19 Oct 2017
90 63% Snatch (2000) - Rated 19 Oct 2017
90 63% Shutter Island (2010) - Rated 19 Oct 2017
90 63% Saving Private Ryan (1998) - Rated 19 Oct 2017
100 84% Hannibal (2013) - Rated 19 Oct 2017