sandokan2010

sandokan2010
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Don't Breathe (2016) - Rated 05 Apr 2017
95 80% The Descent (2005) - Rated 05 Apr 2017
90 65% The Shallows (2016) - Rated 05 Apr 2017
95 80% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 05 Apr 2017
100 93% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 05 Apr 2017
100 93% Die Hard 2 (1990) - Rated 05 Apr 2017
90 65% I Love You, Man (2009) - Rated 05 Apr 2017
90 65% Dark Shadows (2012) - Rated 05 Apr 2017
85 43% That's My Boy (2012) - Rated 05 Apr 2017
85 43% Deep Blue Sea (1999) - Rated 05 Apr 2017