Sans Logic

sans_logic
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Sans Logic's...

80 25% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 20 Nov 2018
84 38% Arrival (2016) - Rated 20 Nov 2018
82 33% The Machinist (2004) - Rated 20 Nov 2018
60 6% The Postman (1997) - Rated 20 Nov 2018
40 3% Twilight (2008) - Rated 20 Nov 2018
95 85% A Charlie Brown Christmas (1965) - Rated 20 Nov 2018
84 38% Vacation (1983) - Rated 20 Nov 2018
80 25% The Deer Hunter (1978) - Rated 20 Nov 2018
84 38% Ocean's Twelve (2004) - Rated 20 Nov 2018
82 33% About a Boy (2002) - Rated 20 Nov 2018