sapa

sapa
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2018
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 32% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 26 Aug 2018
80 11% Public Enemies (2009) - Rated 26 Aug 2018
92 26% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 26 Aug 2018
80 11% Big Fish (2003) - Rated 26 Aug 2018
96 70% Blue Jay (2016) - Rated 26 Aug 2018
96 70% Suite Francaise (2014) - Rated 26 Aug 2018
95 47% The Untouchables (1987) - Rated 26 Aug 2018
95 47% Dead Poets Society (1989) - Rated 26 Aug 2018
95 47% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 26 Aug 2018
50 2% 50 First Dates (2004) - Rated 26 Aug 2018