We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
sapenus

Flick Fan - 83 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2019

Location: Iran

more Recent Ratings
93 95% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Dec 15, 2020
82 52% Greyhound (2020) - Dec 15, 2020
90 90% Mulholland Drive (2001) - Dec 15, 2020
88 81% Lost Highway (1997) - Dec 15, 2020
87 75% Whiplash (2014) - Dec 15, 2020
70 14% Garden of Words (2013) - Dec 12, 2020
82 52% Silver Linings Playbook (2012) - Nov 26, 2020
86 71% Titanic (1997) - Nov 26, 2020
87 75% Catch Me If You Can (2002) - Nov 26, 2020
79 33% Body of Lies (2008) - Nov 26, 2020