sapphknight8

sapphknight8
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2011
Location: Bothell, Washington, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 25% The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Rated 21 Aug 2011
95 89% The Forbidden Kingdom (2008) - Rated 21 Aug 2011
80 53% Kung Fu Panda (2008) - Rated 21 Aug 2011
85 71% The Legend of Drunken Master (1994) - Rated 21 Aug 2011
65 25% Super Mario Bros. (1993) - Rated 20 Aug 2011
80 53% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 20 Aug 2011
85 71% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 20 Aug 2011
65 25% Street Fighter (1994) - Rated 20 Aug 2011
95 89% Toy Story 3 (2010) - Rated 20 Aug 2011
95 89% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Aug 2011