sara1982

sara1982
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2012
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 90% The Hundred Steps (2000) - Rated 21 Jun 2013
95 80% Fists in the Pocket (1965) - Rated 16 Oct 2012
88 39% Vincere (2009) - Rated 16 Oct 2012
90 60% Buongiorno, notte (2003) - Rated 16 Oct 2012
90 60% Antoine et Colette (1962) - Rated 16 Oct 2012
89 48% Love at Twenty (1962) - Rated 16 Oct 2012
88 39% Week End (1967) - Rated 16 Oct 2012
98 90% Last Tango in Paris (1972) - Rated 16 Oct 2012
90 60% The Godfather: Part II (1974) - Rated 16 Oct 2012
100 97% Taxi Driver (1976) - Rated 16 Oct 2012