sarahmcd

sarahmcd
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 87% Alien (1979) - Rated 20 Sep 2023
83 79% Barbie (2023) - Rated 20 Sep 2023
50 8% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 20 Sep 2023
80 71% Being John Malkovich (1999) - Rated 08 Jul 2023
80 71% Her (2013) - Rated 08 Jul 2023
99 99% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 08 Jul 2023
72 43% Don't Look Up (2021) - Rated 20 Mar 2023
70 36% Megamind (2010) - Rated 20 Feb 2023
75 54% Flashdance (1983) - Rated 09 Feb 2023
35 3% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 09 Feb 2023