saralyric

saralyric
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% Runaway Bride (1999) - Rated 30 Sep 2016
95 83% Wag the Dog (1997) - Rated 30 Sep 2016
90 47% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 30 Sep 2016
100 98% The Help (2011) - Rated 30 Sep 2016
90 47% Sex and the City (2008) - Rated 30 Sep 2016
90 47% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 30 Sep 2016
90 47% Saving Private Ryan (1998) - Rated 30 Sep 2016
90 47% Wyatt Earp (1994) - Rated 30 Sep 2016
90 47% They Shoot Horses, Don't They? (1969) - Rated 30 Sep 2016
100 98% Big (1988) - Rated 30 Sep 2016