sard

sard
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

38% Back to the Future (1985) - Rated 10 Sep 2017
65% Whiplash (2014) - Rated 10 Sep 2017
65% It (2017) - Rated 10 Sep 2017
19% Dune (1984) - Rated 08 Sep 2017
65% Blue Velvet (1986) - Rated 08 Sep 2017
89% Mulholland Drive (2001) - Rated 08 Sep 2017
38% The Revenant (2015) - Rated 08 Sep 2017
89% Blade Runner (1982) - Rated 08 Sep 2017
7% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 08 Sep 2017
89% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 08 Sep 2017