Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sarelg

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Oct 25, 2020

Location: Israel

more Recent Ratings
74 18% Bruce Almighty (2003) - Oct 25, 2020
96 92% Good Will Hunting (1997) - Oct 25, 2020
84 35% Madagascar (2005) - Oct 25, 2020
88 55% Inside Llewyn Davis (2013) - Oct 25, 2020
91 81% Bean (1997) - Oct 25, 2020
99 98% The Godfather: Part II (1974) - Oct 25, 2020
92 84% Training Day (2001) - Oct 25, 2020
90 68% This Is the End (2013) - Oct 25, 2020
90 68% Dunkirk (2017) - Oct 25, 2020
70 12% American Pie (1999) - Oct 25, 2020