sarena

sarena
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 88% Vegas Vacation (1997) - Rated 30 Dec 2013
99 88% Christmas Vacation (1989) - Rated 30 Dec 2013
97 82% European Vacation (1985) - Rated 30 Dec 2013
100 95% Superman: The Movie (1978) - Rated 30 Dec 2013
90 62% Police Academy (1984) - Rated 30 Dec 2013
90 62% Short Circuit (1986) - Rated 30 Dec 2013
99 88% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 30 Dec 2013
95 77% Bad Boys II (2003) - Rated 30 Dec 2013
99 88% Speed (1994) - Rated 30 Dec 2013
99 88% Mermaids (1990) - Rated 30 Dec 2013