sarinha_ssa

sarinhassa
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 07 May 2019
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: sarah, 25

more Recent Ratings

90 50% Free Fall (2013) - Rated 07 May 2019
90 50% Hjartasteinn (2016) - Rated 07 May 2019
80 15% Turn Me On, Dammit! (2011) - Rated 07 May 2019
100 88% Mr. Nobody (2009) - Rated 07 May 2019
95 69% The Wave (2008) - Rated 07 May 2019
100 88% Jongens (2014) - Rated 07 May 2019
85 30% Avengers: Endgame (2019) - Rated 07 May 2019
85 30% The Lovely Bones (2009) - Rated 07 May 2019
70 3% Paris Is Us (2019) - Rated 07 May 2019
90 50% The Boy Who Harnessed the Wind (2019) - Rated 07 May 2019