sarm2005

sarm2005
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 18 Sep 2022
100 98% District 9 (2009) - Rated 18 Sep 2022
100 98% 12 Angry Men (1957) - Rated 18 Sep 2022
100 98% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Sep 2022
100 98% The Matrix (1999) - Rated 18 Sep 2022
100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Sep 2022
100 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Sep 2022
90 91% The Wedding Banquet (1993) - Rated 18 Sep 2022
90 91% Matchstick Men (2003) - Rated 18 Sep 2022
90 91% The Road (2009) - Rated 18 Sep 2022