sarper77

sarper77
Movie Buff - 453 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 94% Whiplash (2014) - Rated 10 Oct 2015
88 96% Into the Wild (2007) - Rated 10 Oct 2015
75 79% Eskiya (1996) - Rated 22 May 2015
77 82% Ex Machina (2015) - Rated 22 May 2015
62 41% True Grit (2010) - Rated 22 Apr 2015
65 51% Choke (2008) - Rated 21 Apr 2015
53 16% Shooter (2007) - Rated 21 Apr 2015
41 7% Knowing (2009) - Rated 21 Apr 2015
63 45% Back to the Future Part III (1990) - Rated 21 Apr 2015
44 8% The Grudge (2004) - Rated 21 Apr 2015