sasapos

sasapos
Film Freak - 503 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like films

more Recent Ratings

40 10% Avengers: Endgame (2019) - Rated 29 Dec 2021
90 86% Blind Chance (1987) - Rated 29 Nov 2017
93 90% Late Spring (1949) - Rated 24 Oct 2017
79 62% Mother Küsters Goes to Heaven (1975) - Rated 24 Oct 2017
55 17% The Office (1966) - Rated 24 Oct 2017
35 9% The Tram (1966) - Rated 24 Oct 2017
85 76% A Short Film About Killing (1988) - Rated 24 Oct 2017
86 78% A Short Film About Love (1988) - Rated 24 Oct 2017
92 89% The Decalogue (1989) - Rated 24 Oct 2017
93 90% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 24 Oct 2017