sasha89

sasha89
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 11% Upside Down (2012) - Rated 01 Jul 2013
64 7% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 22 Jun 2013
87 53% School of Rock (2003) - Rated 22 Jun 2013
90 70% A Beautiful Mind (2001) - Rated 22 Jun 2013
87 53% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 22 Jun 2013
91 81% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 22 Jun 2013
87 53% Up in the Air (2009) - Rated 22 Jun 2013
84 34% Pride & Prejudice (2005) - Rated 22 Jun 2013
82 26% The Duchess (2008) - Rated 22 Jun 2013
84 34% Never Let Me Go (2010) - Rated 22 Jun 2013