saskolozz

saskolozz
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 83% Leila's Brothers (2022) - Rated 09 Oct 2023
80 68% About Dry Grasses (2023) - Rated 09 Oct 2023
80 68% Oppenheimer (2023) - Rated 09 Oct 2023
82 75% Her (2013) - Rated 09 Sep 2023
75 42% Amélie (2001) - Rated 09 Sep 2023
80 68% American History X (1998) - Rated 09 Sep 2023
79 60% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 09 Sep 2023
75 42% Okul Tıraşı (2021) - Rated 09 Sep 2023
80 68% Çatlak (2020) - Rated 09 Sep 2023
83 78% The Worst Person in the World (2021) - Rated 09 Sep 2023