sassylulu

sassylulu
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 60% Avengers: Endgame (2019) - Rated 02 Jun 2019
92 95% The Lion King (1994) - Rated 14 May 2019
65 22% The Imitation Game (2014) - Rated 14 May 2019
83 74% Coyote Ugly (2000) - Rated 14 May 2019
77 51% Mean Girls (2004) - Rated 14 May 2019
55 13% Spice World (1997) - Rated 14 May 2019
71 36% White Chicks (2004) - Rated 14 May 2019
79 60% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 14 May 2019
78 55% Signs (2002) - Rated 14 May 2019
77 51% Big (1988) - Rated 14 May 2019