saulo_miguel

saulomiguel
Movie Buff - 437 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 62% High Fidelity (2000) - Rated 11 Nov 2012
50 18% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 11 Nov 2012
80 83% Spider-Man 2 (2004) - Rated 11 Nov 2012
90 94% 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Rated 11 Nov 2012
50 18% The Craft (1996) - Rated 11 Nov 2012
70 62% Synecdoche, New York (2008) - Rated 11 Nov 2012
70 62% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 11 Nov 2012
100 99% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 11 Nov 2012
60 37% Memento (2001) - Rated 11 Nov 2012
70 62% Inside Job (2010) - Rated 11 Nov 2012