savarez

savarez
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 06 Jun 2015
95 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 06 Jun 2015
70 31% 21 Jump Street (2012) - Rated 06 Jun 2015
70 31% Jumanji (1995) - Rated 06 Jun 2015
70 31% Shrek the Third (2007) - Rated 06 Jun 2015
50 15% Teen Wolf (1985) - Rated 06 Jun 2015
100 96% Casablanca (1942) - Rated 06 Jun 2015
90 71% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 06 Jun 2015
75 38% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 06 Jun 2015
50 15% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 06 Jun 2015