sawasta

sawasta
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2021
Location: Raleigh, North Carolina , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% Ghost in the Shell (1995) - Rated 20 Sep 2022
75 48% Spirited Away (2001) - Rated 20 Sep 2022
80 55% Inland Empire (2006) - Rated 20 Sep 2022
60 35% The Fountain (2006) - Rated 20 Sep 2022
100 92% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Apr 2022
70 44% Beyond the Black Rainbow (2011) - Rated 12 Mar 2022
40 12% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 12 Mar 2022
60 35% Sorry to Bother You (2018) - Rated 12 Mar 2022
50 22% Army of Darkness (1993) - Rated 07 Dec 2021
75 48% Forrest Gump (1994) - Rated 05 Dec 2021