sawyertibbs

sawyertibbs
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2021
Location: Salt Lake City, Utah, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% The Godfather (1972) - Rated 09 Aug 2021
98 98% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 09 Aug 2021
82 33% Blood Simple (1984) - Rated 09 Aug 2021
84 50% Fargo (1996) - Rated 09 Aug 2021
82 33% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Aug 2021
87 71% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 09 Aug 2021
87 71% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 09 Aug 2021
83 41% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 09 Aug 2021
86 65% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 09 Aug 2021
87 71% Poltergeist (1982) - Rated 09 Aug 2021