Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sayat_nova

Movie Buff - 224 Film Ratings

Member Since: Mar 4, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out sayat_nova's...
74 14% Jaws (1975) - Mar 04, 2018
72 13% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Mar 04, 2018
80 17% The Color Purple (1985) - Mar 04, 2018
68 7% Catch Me If You Can (2002) - Mar 04, 2018
26 0% War Horse (2011) - Mar 04, 2018
70 10% Bridge of Spies (2015) - Mar 04, 2018
70 10% The Post (2017) - Mar 04, 2018
97 34% Code Unknown (2000) - Mar 04, 2018
98 45% Amour (2012) - Mar 04, 2018
97 34% The Piano Teacher (2001) - Mar 04, 2018