sayyedbagher
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out sayyedbagher's...
73 67% | The Fall (2008) - Rated 07 Jun 2022 |
74 71% | Butterfly Swimming (2020) - Rated 06 Jun 2022 |
86 95% | Rashomon (1950) - Rated 09 Feb 2021 |
90 98% | Asuran (2019) - Rated 09 Feb 2021 |
80 89% | Wolfwalkers (2020) - Rated 06 Feb 2021 |
92 99% | Parasite (2019) - Rated 09 Aug 2019 |
70 59% | Alita: Battle Angel (2019) - Rated 16 Jul 2019 |
78 83% | Catch-22 (2019) - Rated 16 Jul 2019 |
64 36% | Chernobyl (2019) - Rated 02 Jul 2019 |
60 22% | The Warden (2019) - Rated 02 Jul 2019 |