sazabi

sazabi
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2015
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 3% Rambo III (1988) - Rated 20 Aug 2015
75 54% Conan the Destroyer (1984) - Rated 20 Aug 2015
80 60% Conan the Barbarian (1982) - Rated 20 Aug 2015
70 42% The Abyss (1989) - Rated 20 Aug 2015
70 42% Avatar (2009) - Rated 20 Aug 2015
70 42% Titanic (1997) - Rated 20 Aug 2015
65 26% Troy (2004) - Rated 20 Aug 2015
60 19% Alexander (2004) - Rated 20 Aug 2015
90 76% Dracula (1992) - Rated 20 Aug 2015
40 9% Insurgent (2015) - Rated 20 Aug 2015