Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sazsuite

Cinema Addict - 1009 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out sazsuite's...
65 7% Black Box (2020) - May 03, 2021
75 38% New York Stories (1989) - Apr 08, 2021
85 72% Bad Trip (2020) - Mar 31, 2021
90 91% The Seven Deadly Sins (2014) - Mar 31, 2021
89 85% The Block Island Sound (2020) - Mar 25, 2021
85 72% Ghostbusters (2016) - Mar 13, 2021
65 7% Horror of Dracula (1958) - Mar 07, 2021
50 1% I Care a Lot (2021) - Mar 06, 2021
"Pfffffff"
80 56% New York, New York (1977) - Mar 05, 2021
69 15% Dracula 2000 (2000) - Feb 24, 2021