sblizo

sblizo
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2022
Location: ottawa, ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 81% Hot Fuzz (2007) - Rated 19 Jun 2022
97 68% City of God (2002) - Rated 19 Jun 2022
94 37% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 19 Jun 2022
97 68% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Jun 2022
96 53% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Jun 2022
95 44% Braveheart (1995) - Rated 19 Jun 2022
96 53% Snatch (2000) - Rated 19 Jun 2022
96 53% Intouchables (2011) - Rated 19 Jun 2022
93 29% Forrest Gump (1994) - Rated 19 Jun 2022
93 29% Fight Club (1999) - Rated 19 Jun 2022