sbond

sbond
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 27 May 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 55% Toy Story 3 (2010) - Rated 27 May 2019
72 16% The Simpsons Movie (2007) - Rated 27 May 2019
75 25% Just Friends (2005) - Rated 27 May 2019
83 55% Inside Out (2015) - Rated 27 May 2019
95 95% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 27 May 2019
91 84% 8 Mile (2002) - Rated 27 May 2019
84 61% Schindler's List (1993) - Rated 27 May 2019
85 65% School of Rock (2003) - Rated 27 May 2019
94 92% Dazed and Confused (1993) - Rated 27 May 2019
89 79% Clerks (1994) - Rated 27 May 2019