scanscalan

scanscalan
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2012
Location: Westerville, ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 23% The Imitation Game (2014) - Rated 24 Mar 2015
80 59% Foxcatcher (2014) - Rated 24 Mar 2015
75 36% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 24 Mar 2015
85 87% Network (1976) - Rated 24 Mar 2015
75 36% Serpico (1973) - Rated 24 Mar 2015
75 36% Fatal Attraction (1987) - Rated 24 Mar 2015
80 59% Basic Instinct (1992) - Rated 24 Mar 2015
90 95% Birdman (2014) - Rated 24 Mar 2015
70 23% Locke (2014) - Rated 05 Jan 2015
60 10% Snowpiercer (2014) - Rated 03 Jan 2015