Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
scarlet5peed

Movie Buff - 101 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out scarlet5peed's...
34 12% Beverly Hills Cop III (1994) - Feb 06, 2020
74 77% From Russia with Love (1963) - Feb 06, 2020
51 29% Frozen (2013) - Feb 06, 2020
69 65% Goldfinger (1964) - Feb 06, 2020
72 73% Man on the Moon (1999) - Feb 06, 2020
81 89% The Wedding Singer (1998) - Feb 06, 2020
70 67% 2012 (2009) - Feb 06, 2020
57 42% The Cable Guy (1996) - Feb 06, 2020
58 45% The Lion King (1994) - Feb 06, 2020
100 99% The Sting (1973) - Jan 26, 2020