Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
schaefer1672

Flick Fan - 79 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2018

more Recent Ratings
Check out schaefer1672's...
90 79% Seven Samurai (1954) - Feb 21, 2018
70 6% The Post (2017) - Feb 21, 2018
88 65% The Martian (2015) - Feb 21, 2018
90 79% Blade Runner 2049 (2017) - Feb 21, 2018
90 79% Blade Runner (1982) - Feb 21, 2018
93 93% The Big Lebowski (1998) - Feb 21, 2018
80 25% Batman (1989) - Feb 21, 2018
85 37% 10 Cloverfield Lane (2016) - Feb 21, 2018
90 79% Whiplash (2014) - Feb 21, 2018
83 34% The Spy Who Loved Me (1977) - Feb 21, 2018