schedrevka

schedrevka
Film Freak - 612 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 98% Poor Things (2023) - Rated 01 Jan 2024
89 73% Hit the Road (2022) - Rated 02 Dec 2023
96 98% Past Lives (2023) - Rated 25 Jun 2023
94 93% Broker (2022) - Rated 05 Jun 2023
87 58% Cooley High (1975) - Rated 17 May 2023
92 89% Real Women Have Curves (2002) - Rated 01 May 2023
92 89% Still Walking (2008) - Rated 26 Apr 2023
93 90% Our Little Sister (2015) - Rated 26 Apr 2023
88 66% The Watermelon Woman (1996) - Rated 26 Apr 2023
93 90% Phoenix (2014) - Rated 23 Apr 2023