schmidsta

schmidsta
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 1% Clash of the Titans (2010) - Rated 26 Sep 2021
55 5% Starsky & Hutch (2004) - Rated 26 Sep 2021
69 20% Lions for Lambs (2007) - Rated 26 Sep 2021
82 59% The Favourite (2018) - Rated 25 Sep 2021
84 74% Arrival (2016) - Rated 20 Sep 2021
85 82% Sicario (2015) - Rated 20 Sep 2021
88 91% Spirited Away (2001) - Rated 20 Sep 2021
88 91% Gattaca (1997) - Rated 20 Sep 2021
88 91% The Fifth Element (1997) - Rated 20 Sep 2021
82 59% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 20 Sep 2021