schmilson

schmilson
Cinema Addict - 1020 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Baton Rouge, LA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 82% Oldboy (2003) - Rated 09 Feb 2015
75 82% The Pawnbroker (1964) - Rated 09 Feb 2015
75 82% The Apartment (1960) - Rated 09 Feb 2015
65 52% The Ruling Class (1972) - Rated 09 Feb 2015
60 35% New Tale of Zatoichi (1963) - Rated 09 Feb 2015
75 82% It Happened One Night (1934) - Rated 09 Feb 2015
75 82% Scarlet Street (1945) - Rated 09 Feb 2015
70 69% Remember the Night (1940) - Rated 09 Feb 2015
65 52% Zatoichi the Fugitive (1963) - Rated 09 Feb 2015
60 35% Manhattan (1979) - Rated 09 Feb 2015