schnubby

schnubby
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 72% Se7en (1995) - Rated 24 Oct 2020
95 72% Honey Boy (2019) - Rated 24 Oct 2020
40 4% The Handmaiden (2016) - Rated 24 Oct 2020
70 24% Logan (2017) - Rated 24 Oct 2020
95 72% Gran Torino (2008) - Rated 24 Oct 2020
20 1% There Will Be Blood (2007) - Rated 24 Oct 2020
50 9% Amélie (2001) - Rated 24 Oct 2020
65 17% Scarface (1983) - Rated 24 Oct 2020
70 24% Django Unchained (2012) - Rated 24 Oct 2020
92 56% (500) Days of Summer (2009) - Rated 24 Oct 2020