schwayne

schwayne
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2017
Location: Philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Botanist living in Philadelphia with a passion for film.

more Recent Ratings

70 17% Clean, Shaven (1993) - Rated 02 Jan 2018
75 21% Citizen Kane (1941) - Rated 02 Jan 2018
88 58% The Chumscrubber (2005) - Rated 02 Jan 2018
80 30% Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Rated 02 Jan 2018
85 45% Cashback (2006) - Rated 02 Jan 2018
80 30% Carriers (2009) - Rated 02 Jan 2018
86 51% Carrie (1976) - Rated 02 Jan 2018
90 68% Bullhead (2011) - Rated 02 Jan 2018
82 37% Brothers (2009) - Rated 01 Jan 2018
90 68% Bronson (2009) - Rated 01 Jan 2018