scibilia

scibilia
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% 1917 (2019) - Rated 29 Feb 2020
85 62% The Biggest Little Farm (2018) - Rated 29 Feb 2020
80 36% An Inspector Calls (2015) - Rated 29 Feb 2020
95 99% Honeyland (2019) - Rated 29 Feb 2020
85 62% L.A. Confidential (2003) - Rated 03 Mar 2018
70 18% Au revoir les enfants (1987) - Rated 03 Mar 2018
88 80% Lost in Translation (2003) - Rated 03 Mar 2018
75 24% Le grand appartement (2006) - Rated 13 Jan 2018
85 62% The Apartment (1960) - Rated 13 Jan 2018
90 90% Cinema Paradiso (1988) - Rated 13 Jan 2018