sckidd84

sckidd84
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 23% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 04 Feb 2009
85 50% Winged Migration (2001) - Rated 04 Feb 2009
90 85% What the #$*! Do We Know?! (2004) - Rated 04 Feb 2009
70 8% March of the Penguins (2005) - Rated 04 Feb 2009
85 50% The Corporation (2003) - Rated 04 Feb 2009
90 85% Religulous (2008) - Rated 04 Feb 2009
75 14% Man on Wire (2008) - Rated 04 Feb 2009
85 50% Bowling for Columbine (2002) - Rated 04 Feb 2009
90 85% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 04 Feb 2009
85 50% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 04 Feb 2009