Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
scottbull

Movie Buff - 177 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2018

Location: India

more Recent Ratings
Check out scottbull's...
56% Sacred Games (2018) - Jul 13, 2018
"S01-2"
56% The Handmaid's Tale (2017) - Jun 27, 2018
"S01-1.5, S02-2"
56% Ready Player One (2018) - Jun 20, 2018
56% Piper (2016) - Jun 10, 2018
56% Fawlty Towers (1975) - Jun 10, 2018
"S01-2, S02-1"
56% October (2018) - Jun 09, 2018
56% Shaadi Mein Zaroor Aana (2017) - Jun 09, 2018
56% Kahaani 2 (2016) - Jun 09, 2018
96% Life Is Beautiful (1997) - Jun 08, 2018
80% The Wolf of Wall Street (2013) - Jun 08, 2018