Scotty23

scotty23
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 26 May 2016
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out Scotty23's...

87 92% The Sting (1973) - Rated 26 May 2016
80 73% Duel (1971) - Rated 26 May 2016
60 23% Children of Men (2006) - Rated 26 May 2016
85 85% Citizen Kane (1941) - Rated 26 May 2016
72 54% Fail-Safe (1964) - Rated 26 May 2016
75 61% The Hill (1965) - Rated 26 May 2016
70 45% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 26 May 2016
80 73% The Godfather: Part II (1974) - Rated 26 May 2016
75 61% Seven Samurai (1954) - Rated 26 May 2016
40 16% Death Becomes Her (1992) - Rated 26 May 2016