scottyboy

scottyboy
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love Sci fi movies and foreign thrillers.

more Recent Ratings

85 41% X-Men (2000) - Rated 23 Feb 2017
86 53% Narcos (2015) - Rated 23 Feb 2017
85 41% The Mask (1994) - Rated 23 Feb 2017
75 9% The Machinist (2004) - Rated 23 Feb 2017
75 9% Critters (1986) - Rated 23 Feb 2017
87 58% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 23 Feb 2017
88 66% 12 Monkeys (1995) - Rated 23 Feb 2017
82 27% The Departed (2006) - Rated 23 Feb 2017
88 66% Oldboy (2003) - Rated 23 Feb 2017
80 19% Alien 3 (1992) - Rated 23 Feb 2017