scovert

scovert
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% District 9 (2009) - Rated 18 Aug 2015
75 46% The Apostle (1997) - Rated 18 Aug 2015
60 23% Waterworld (1995) - Rated 18 Aug 2015
22 1% Nine Dead (2010) - Rated 16 Aug 2015
33 6% Steel (1997) - Rated 16 Aug 2015
33 6% Alligator (1980) - Rated 16 Aug 2015
95 90% Being John Malkovich (1999) - Rated 16 Aug 2015
95 90% Pi (1998) - Rated 16 Aug 2015
75 46% Return to Nuke 'Em High Volume 1 (2013) - Rated 16 Aug 2015
50 15% Eight Crazy Nights (2002) - Rated 15 Aug 2015