scpetit

scpetit
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2014
Location: Harrisburg, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 78% Nightcrawler (2014) - Rated 16 Nov 2014
78 40% Gone Girl (2014) - Rated 16 Nov 2014
74 35% John Wick (2014) - Rated 16 Nov 2014
87 60% Five Easy Pieces (1970) - Rated 12 Nov 2014
91 78% Trainspotting (1996) - Rated 09 Nov 2014
18 1% Solo (1996) - Rated 09 Nov 2014
28 7% Soldier (1998) - Rated 09 Nov 2014
10 0% Simon Sez (1999) - Rated 09 Nov 2014
77 38% Rush Hour (1998) - Rated 09 Nov 2014
78 40% Rush (1991) - Rated 09 Nov 2014