scruggs

scruggs
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 83% The Birds (1963) - Rated 27 Jan 2019
70 17% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 27 Jan 2019
95 76% Notorious (1946) - Rated 27 Jan 2019
80 36% Room (2015) - Rated 27 Jan 2019
50 1% No Strings Attached (2011) - Rated 27 Jan 2019
80 36% Panic Room (2002) - Rated 27 Jan 2019
90 60% District 9 (2009) - Rated 27 Jan 2019
90 60% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 27 Jan 2019
80 36% Rushmore (1998) - Rated 27 Jan 2019
100 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Jan 2019