sculptor

sculptor
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: trying...

more Recent Ratings

85 58% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 27 Mar 2024
80 15% The Zone of Interest (2023) - Rated 18 Mar 2024
85 58% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 14 Mar 2024
85 58% Toni Erdmann (2016) - Rated 11 Mar 2024
80 15% All of Us Strangers (2023) - Rated 03 Mar 2024
85 58% Poor Things (2023) - Rated 01 Mar 2024
80 15% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 25 Feb 2024
85 58% All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 22 Feb 2024
80 15% Lovers Rock (2020) - Rated 16 Feb 2024
80 15% Elemental (2023) - Rated 10 Feb 2024