scummymac

scummymac
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Scottish bloke, prefer games to films

more Recent Ratings

80 71% RoboCop 2 (1990) - Rated 28 Jan 2018
85 76% Evil Dead II (1987) - Rated 28 Jan 2018
25 15% Frankenstein (1994) - Rated 28 Jan 2018
35 26% Wolf (1994) - Rated 28 Jan 2018
68 51% Rumble in the Bronx (1995) - Rated 28 Jan 2018
75 63% Hannibal (2001) - Rated 28 Jan 2018
70 57% Under Siege (1992) - Rated 28 Jan 2018
90 90% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 28 Jan 2018
86 82% Superbad (2007) - Rated 28 Jan 2018
25 15% Taxi Driver (1976) - Rated 28 Jan 2018