sddelaney

sddelaney
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 15 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 97% Get Out (2017) - Rated 15 May 2017
93 92% Inside Out (2015) - Rated 15 May 2017
83 42% Your Name. (2016) - Rated 15 May 2017
88 55% The Man from Earth (2007) - Rated 15 May 2017
92 81% The Dark Knight (2008) - Rated 15 May 2017
80 34% The Prestige (2006) - Rated 15 May 2017
75 15% District 9 (2009) - Rated 15 May 2017
92 81% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 15 May 2017
92 81% Snatch (2000) - Rated 15 May 2017
79 28% The Lobster (2015) - Rated 15 May 2017