Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sdenka

Cinema Addict - 1891 Film Ratings

Member Since: Sep 29, 2009

Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil

Age: 29

Gender: Female

Bio: letterboxd.com/AllegraGeller/
more Recent Ratings
72 36% Mystery Street (1950) - Jan 30, 2017
79 55% J. Edgar (2011) - Jan 30, 2017
98 98% The Sound of Fury (1950) - Jan 30, 2017
75 43% Road House (1948) - Jan 30, 2017
79 55% Tension (1949) - Jan 30, 2017
83 71% On Dangerous Ground (1951) - Jan 30, 2017
49 5% Albert Nobbs (2011) - Jan 30, 2017
74 40% Carnage (2011) - Jan 30, 2017
70 31% My Week with Marilyn (2011) - Jan 30, 2017
60 15% Girl with a Pearl Earring (2003) - Jan 30, 2017