Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sdosmo

Movie Buff - 153 Film Ratings

Member Since: Mar 8, 2019

more Recent Ratings
35 12% Rosemary's Baby (1968) - Mar 08, 2019
75 88% The Godfather: Part II (1974) - Mar 08, 2019
68 76% The Godfather (1972) - Mar 08, 2019
25 7% The Shining (1980) - Mar 08, 2019
50 35% The Handmaid's Tale (2017) - Mar 08, 2019
20 5% Alice in Wonderland (2010) - Mar 08, 2019
64 66% Saving Private Ryan (1998) - Mar 08, 2019
30 8% The Thing (1982) - Mar 08, 2019
60 61% The Stuff (1985) - Mar 08, 2019
0% Pretty Woman (1990) - Mar 08, 2019